Utworzono:

22.08.2023

Okocimski KS Brzesko 2:1 KS Podhalanin Biecz

Bramka: 11' Kozioł

Niestety z Brzeska seniorzy wracają z niedosytem i bez zdobyczy punktowej. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż w 11 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą bramki Karola Kozioła. Kilkanaście minut później gospodarze nie wykorzystują rzutu karnego. W 35 minucie tracimy bramkę i na przerwę schodzimy przy wyniku 1:1. Gdy wiele wskazywało na to, że mecz zakończy się podziałem punktów, Okocimski zdobywa bramkę w 82 minucie spotkania i mimo usilnych prób odwrócenia rezultatu w końcówce nie zdołaliśmy doprowadzić do wyrównania. Do Biecza wracamy bez punktów, ale drużynie należą się brawa za walkę do samego końca w ogromnym upale. Dziękujemy kibicom, którzy pomimo dalekiej odległości pojawili się na meczu. Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie, które odbędzie się na naszym bieckim stadionie. W niedziele o godzinie 17:00 zmierzymy się z zespołem Kolejarza Stróże.

Skład: Libera - Malisz, Zając, Zięba, Fryś (61' G. Kiełtyka) - Taiguer (46' Ślęzak), Czech (46' K. Kiełtyka), Tyrka, Wójcik (66' Garstka)- Kozioł (79' Kozłowski), Lubera

Ponadto: W. Rutana