Autor:

Mateusz Kosiba

Utworzono:

11.09.2023

W sobotnie popołudnie seniorom przyszło rywalizować z drużyną Orła Dębno. Pierwsza połowa to wyrównane widowisko. Po sprawnie przeprowadzonej kontrze wynik spotkania otwiera Gimenez lobując bramkarza i dając nam prowadzenie 1:0 w 24 minucie meczu. Na 2:0 podwyższa Lubera po rzucie wolnym pośrednim z 5 metra boiska. W drugiej połowie mamy jeszcze kilka dogodnych szans, aby powiększyć dorobek bramkowy, lecz niestety nie wykorzystujemy sytuacji lub dobrze spisuje się bramkarz gospodarzy. Jak mówi piłkarskie przysłowie "niewykorzystane sytuację lubią się mścić" i tak niestety było tym razem. Drużyna Orła Dębno wykorzystuje podyktowany po przewinieniu naszego zawodnika rzut karny i łapie kontakt. Do końca spotkania gospodarze ambitnie walczą o zmianę rezultatu, ale biecka defensywa nie daje się zaskoczyć i trzecie ligowe zwycięstwo Podhalanina z rzędu staje się faktem.